Kodi Addons - en to he_IL translation catalogue (15 entries)

[ctx: #32000]
en: Account
he_IL: חשבון

[ctx: #32001]
en: Video Library Export Folder
he_IL: תיקיית ייצוא ספריית וידאו

[ctx: #32002]
en: Music Library Export Folder
he_IL: תיקיית ייצוא ספריית מוזיקה

[ctx: #32003]
en: Before export to library, remove previous files and folders
he_IL: לפני ייצוא לספריה, הסר את הקבצים והתיקיות הקודמים

[ctx: #32004]
en: When playing videos, set the subtitle file located next to the video (.srt)
he_IL: בעת ניגון וידאו, הגדר את קובץ הכתוביות הממוקם ליד הווידאו (.srt)

[ctx: #32005]
en: Auto-Refreshed slideshow
he_IL: מצגת עם רענון אוטומטי

[ctx: #32006]
en: Refresh interval in minutes
he_IL: מרווח זמן לרענון בדקות

[ctx: #32007]
en: Google Photos
he_IL: אלבומי Google

[ctx: #32008]
en: -unused-Special: Camera Roll
he_IL: -לא בשימוש-מיוחד: סרט צילום

[ctx: #32009]
en: -unused-Special: Music
he_IL: -לא בשימוש-מיוחד: מוזיקה

[ctx: #32010]
en: Recursive auto-refreshed slideshow
he_IL: רקורסיבית אוטומטי לרענן שקופיות

[ctx: #32011]
en: Common Settings
he_IL: הגדרות נפוצות

[ctx: #32012]
en: Open Cloud Drive Common Settings...
he_IL: פתח הגדרות נפוצות של כונן ענן ...

[ctx: #32013]
en: My Drive
he_IL: הכונן שלי

[ctx: #32014]
en: Starred
he_IL: כיכב
