XBMC-Addons - en to fr_FR translation catalogue (22 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: IMDb Trailers video add-on
fr_FR: Module vidéo IMDb Trailers

[ctx: Addon Description]
en: Watch movie trailers available on IMDb
fr_FR: Regarder les bandes-annonces disponibles sur IMDb

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This third party addon is not in any way commissioned or endorsed by Amazon or IMDb
fr_FR: Cet additif tiers n'est en aucun cas commandé ou approuvé par Amazon ou IMDb.

[ctx: #30000]
en: IMDb Trailers
fr_FR: Trailers IMDb

[ctx: #30001]
en: Video Quality
fr_FR: Qualité vidéo

[ctx: #30002]
en: Cache Timeout in hours
fr_FR: Cache Timeout en heures

[ctx: #30003]
en: View Mode
fr_FR: Mode d'affichage

[ctx: #30004]
en: Force View Mode
fr_FR: Mode d'affichage forcé

[ctx: #30005]
en: Main Menu Mode
fr_FR: Mode du menu principal

[ctx: #30006]
en: Video Menu Mode
fr_FR: Mode Menu Vidéo

[ctx: #30007]
en: Enable Debug Mode
fr_FR: Activer le mode de débogage

[ctx: #30201]
en: In Cinemas
fr_FR: Dans les cinémas

[ctx: #30202]
en: Coming Soon
fr_FR: Arrive bientôt

[ctx: #30203]
en: Popular Trailers
fr_FR: Trailers populaires

[ctx: #30204]
en: Recent Trailers
fr_FR: Trailers récents

[ctx: #30205]
en: Television Tonight
fr_FR: Télévision ce soir

[ctx: #30206]
en: Search Title
fr_FR: Recherche Titre

[ctx: #30207]
en: Clear Cache
fr_FR: Vider le cache

[ctx: #30208]
en: Trending Trailers
fr_FR: Trailers tendance

[ctx: #30209]
en: Most Anticipated
fr_FR: Le plus attendu

[ctx: #30210]
en: Most Popular
fr_FR: Les plus populaires

[ctx: #30211]
en: Recently Added
fr_FR: Récemment ajouté
