XBMC-Addons - en to tr_TR translation catalogue (22 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: IMDb Trailers video add-on
tr_TR: IMDb Fragmanları video eklentisi

[ctx: Addon Description]
en: Watch movie trailers available on IMDb
tr_TR: IMDb'de bulunan film fragmanlarını izle

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This third party addon is not in any way commissioned or endorsed by Amazon or IMDb
tr_TR: Bu üçüncü taraf eklentisi, Amazon veya IMDb tarafından hiçbir şekilde görevlendirilmemiştir veya onaylanmamıştır

[ctx: #30000]
en: IMDb Trailers
tr_TR: IMDb Fragmanlar

[ctx: #30001]
en: Video Quality
tr_TR: Video kalitesi

[ctx: #30002]
en: Cache Timeout in hours
tr_TR: Önbellek Zaman Aşımı, saat olarak

[ctx: #30003]
en: View Mode
tr_TR: Görünüm modu

[ctx: #30004]
en: Force View Mode
tr_TR: Görünümü zorla modu

[ctx: #30005]
en: Main Menu Mode
tr_TR: Ana Menü Modu

[ctx: #30006]
en: Video Menu Mode
tr_TR: Video Menüsü Modu

[ctx: #30007]
en: Enable Debug Mode
tr_TR: Hata Ayıklama Modunu Etkinleştir

[ctx: #30201]
en: In Cinemas
tr_TR: Sinemalarda

[ctx: #30202]
en: Coming Soon
tr_TR: Çok yakında

[ctx: #30203]
en: Popular Trailers
tr_TR: Popüler Fragmanlar

[ctx: #30204]
en: Recent Trailers
tr_TR: Son Fragmanlar

[ctx: #30205]
en: Television Tonight
tr_TR: Bu akşam televizyon

[ctx: #30206]
en: Search Title
tr_TR: Başlık Ara

[ctx: #30207]
en: Clear Cache
tr_TR: Önbelleği Temizle

[ctx: #30208]
en: Trending Trailers
tr_TR: Trend Olan Fragmanlar

[ctx: #30209]
en: Most Anticipated
tr_TR: En Çok Beklenen

[ctx: #30210]
en: Most Popular
tr_TR: En Popüler

[ctx: #30211]
en: Recently Added
tr_TR: Son Eklenenler
